Realizowane przez nas usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Dzięki zaangażowaniu pracowników i zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy najlepszą jakość usług, dzięki czemu nasza firma dynamicznie się rozwija.

Oferujemy Państwu przede wszystkim wynajem naszych maszyn takich jak koparka kołowa oraz koparko-ładowarka. Wykonujemy również roboty ziemne i niwelację terenu oraz inne usługi koparką. Zajmujemy się przygotowaniem terenu pod inwestycję oraz budową parkingów i układaniem kostki. Wszystkie zlecenia wykonujemy solidnie i fachowo.

Koparka kołowa należy do dość uniwersalnych urządzeń. W porównaniu do koparek gąsienicowych, koparki kołowe są o wiele mniejsze i lżejsze, zwinne i szybkie. Ważny jest fakt, że możemy się nimi poruszać nie tylko po placu budowy, ale również po drogach publicznych. W naprawdę wielu sytuacjach nie trzeba ich przewozić na platformie samochodu ciężarowego. Dzięki temu zmniejszają się koszty, które przy zakupie tego typu maszyny i tak są gigantyczne.

Koparki kołowe najczęściej są wykorzystywane przy realizacji prac budowlanych robót drogowych wykonywanych w miastach. Gwarantują wydajną oraz sprawną pracę na mało wymagającym terenie. Ich atutem jest to, że są dosyć tanie w eksploatacji.

Czym jest Koparko ładowarka? Jest to maszyna, która łącznie spełnia funkcję koparki i ładowarki. Od koparki różni ją to, że jest oparta na konstrukcji traktora o napędzie kołowym. Najczęściej wykorzystywane są do budowy chodników, do prac porządkowych, wykopów melioracyjnych, w gospodarstwach rolnych i podczas innych robót ziemnych.

Należy mieć odpowiednie uprawnienia, aby koparko ładowarka mogła być przez nas użytkowana. Należy ukończyć szkolenie i zdać egzamin przed komisją powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Dla Klientów którzy nie posiadają takich uprawnień bądź nie zatrudniają pracowników ze zdobytymi uprawnieniami – oferujemy usługi koparką wraz z przeszkolona kadrą pracowników.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 602 221 519 oraz drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Początek strony